Sorry!
There is not enough stock for your order.
ALEX
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 796.280.17
2 package(s) total
| Length: | 81 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 27,98 kg |
| Weight Net: | 26,74 kg |
| Volume per package: | 51,8 l |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,34 kg |
| Weight Net: | 0,34 kg |
| Volume per package: | 8,3 l |
Article no 796.280.17
| Article no | 796.280.17 |
Article no 796.280.17
| Depth: | 58 cm |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 36 cm |
| Drawer unit ALEX | |
| Article no: | 004.735.46 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 81 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 27,98 kg |
| Weight Net: | 26,74 kg |
| Volume per package: | 51,8 l |
| Drawer insert ALEX | |
| Article no: | 305.951.55 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,34 kg |
| Weight Net: | 0,34 kg |
| Volume per package: | 8,3 l |
Find it in the store
2 package(s) total