Quantity:
-
+
METOD
25 year guarantee
METOD kitchen system gives you endless possibilities to design your dream kitchen. Paired with black stained LERHYTTAN fronts with bevelled edges, your kitchen gets a warm and traditional character.
Sorry!
There is not enough stock for your order.
METOD
25 25 year guarantee
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
25 year guarantee. Read about the terms in the guarantee brochure.
Article no 494.497.72
3 package(s) total
Fits METOD kitchen series.
| Length: | 75 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 1,59 kg |
| Weight Net: | 1,50 kg |
| Volume per package: | 1,3 l |
| Length: | 70 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 2,57 kg |
| Weight Net: | 2,25 kg |
| Volume per package: | 6,7 l |
Article no 494.497.72
| Article no | 494.497.72 |
Article no 494.497.72
| Width: | 60,0 cm |
| Height: | 80,0 cm |
| System, height: | 88 cm |
| Thickness: | 1,9 cm |
| Connecting rail for fronts VÅGLIG | |
| Article no: | 005.181.92 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 75 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 1,59 kg |
| Weight Net: | 1,50 kg |
| Volume per package: | 1,3 l |
| Drawer front LERHYTTAN | |
| Article no: | 903.560.72 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 70 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 2,57 kg |
| Weight Net: | 2,25 kg |
| Volume per package: | 6,7 l |
Find it in the store
3 package(s) total