METOD
High cabinet with pull-out larder,
60x60x200 cm, white/Aspudden light grey
104.650,-
104650
Quantity:
-
+
METOD
25 year guarantee
25 year guarantee. Read about the terms in the guarantee brochure.
104.650,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
METOD
25 25 year guarantee
25 year guarantee. Read about the terms in the guarantee brochure.
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
25 year guarantee. Read about the terms in the guarantee brochure.
Article no 196.047.26
5 package(s) total
To be completed with METOD suspension rail for mounting the cabinet to the wall.
To be completed with legs and plinth, sold separately.
Suspension rail sold separately.
| Length: | 209 cm |
| Width: | 62 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 16,18 kg |
| Weight Net: | 14,69 kg |
| Volume per package: | 30,0 l |
| Length: | 173 cm |
| Width: | 75 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight Gross: | 33,50 kg |
| Weight Net: | 29,35 kg |
| Volume per package: | 183,8 l |
| Length: | 210 cm |
| Width: | 61 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 44,90 kg |
| Weight Net: | 43,09 kg |
| Volume per package: | 82,9 l |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,21 kg |
| Weight Net: | 0,20 kg |
| Volume per package: | 1,1 l |
Article no 196.047.26
| Article no | 196.047.26 |
Article no 196.047.26
| Width: | 60,0 cm |
| Depth: | 61,6 cm |
| Height: | 208,0 cm |
| Frame, depth: | 60,0 cm |
| Frame, height: | 200,0 cm |
| Door ASPUDDEN | |
| Article no: | 205.950.47 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 209 cm |
| Width: | 62 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 16,18 kg |
| Weight Net: | 14,69 kg |
| Volume per package: | 30,0 l |
| Pull-out larder UTRUSTA | |
| Article no: | 505.153.46 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 173 cm |
| Width: | 75 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight Gross: | 33,50 kg |
| Weight Net: | 29,35 kg |
| Volume per package: | 183,8 l |
| High cabinet frame METOD | |
| Article no: | 602.125.65 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 210 cm |
| Width: | 61 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 44,90 kg |
| Weight Net: | 43,09 kg |
| Volume per package: | 82,9 l |
| Hinge w b-in damper for kitchen UTRUSTA | |
| Article no: | 805.248.82 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,21 kg |
| Weight Net: | 0,20 kg |
| Volume per package: | 1,1 l |
Find it in the store
5 package(s) total