26.950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
TONSTAD
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The doors close quietly and softly thanks to the integrated soft-closing function.
Adjustable shelves make it easy to customise the space according to your needs.
The furniture in the TONSTAD series is designed to go well together. Use each piece of furniture as a beautiful solitaire or combine them to create your own personal solution.
Article no 904.887.13
2 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth. Check regularly that all assembly fastenings are properly tightened and retighten when necessary.
WARNING! Tipping hazard – this product must be securely anchored. Use suitable screws and plugs for your home. If you are uncertain, seek professional advice.
| Length: | 90 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 20,30 kg |
| Weight Net: | 19,30 kg |
| Volume per package: | 43,8 l |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight Gross: | 27,40 kg |
| Weight Net: | 26,36 kg |
| Volume per package: | 63,5 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 904.887.13
| Article no | 904.887.13 |
Article no 904.887.13
| Depth: | 47,1 cm |
| Height: | 90,8 cm |
| Width: | 81,0 cm |
| Max. load/shelf: | 22 kg |
| Article no: | 904.887.13 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 20,30 kg |
| Weight Net: | 19,30 kg |
| Volume per package: | 43,8 l |
| package 2 | |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight Gross: | 27,40 kg |
| Weight Net: | 26,36 kg |
| Volume per package: | 63,5 l |
Find it in the store
2 package(s) total