Colourful, yet traditional and stylish. SANNIDAL doors and drawer fronts in blue create a uniform look and protect your clothes from dust.
Sorry!
There is not enough stock for your order.
SANNIDAL
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 395.548.67
4 package(s) total
Wipe clean with a cloth dampened in a mild cleaner. Wipe dry with a clean cloth.
Knobs and handles are sold separately.
Fits with PLATSA wardrobe system.
Hinges are needed for this product. They are included in the price but picked up separately.
| Length: | 20 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,09 kg |
| Weight Net: | 0,09 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
| Length: | 189 cm |
| Width: | 40 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 5,36 kg |
| Weight Net: | 4,63 kg |
| Volume per package: | 15,3 l |
Article no 395.548.67
| Article no | 395.548.67 |
Article no 395.548.67
| Width: | 40 cm |
| Height: | 180 cm |
| Standard hinge HJÄLPA | |
| Article no: | 603.312.00 |
| Packages: | 3 |
| Length: | 20 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,09 kg |
| Weight Net: | 0,09 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
| Door SANNIDAL | |
| Article no: | 905.787.61 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 189 cm |
| Width: | 40 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 5,36 kg |
| Weight Net: | 4,63 kg |
| Volume per package: | 15,3 l |
Find it in the store
4 package(s) total