Sorry!
There is not enough stock for your order.
ÖNNERUP
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 096.113.98
10 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe clean with a soft cloth dampened in water and a mild washing-up detergent or soap, if necessary.
Must be secured to the wall for a safe installation. Different wall materials require different types of fixing devices. Use fixing devices suitable for the walls in your home, sold separately.
| Length: | 12 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,06 kg |
| Weight Net: | 0,04 kg |
| Volume per package: | 0,4 l |
| Length: | 134 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 32,40 kg |
| Weight Net: | 30,88 kg |
| Volume per package: | 63,0 l |
| Length: | 134 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 37,35 kg |
| Weight Net: | 34,62 kg |
| Volume per package: | 85,3 l |
| Length: | 135 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 29,95 kg |
| Weight Net: | 27,52 kg |
| Volume per package: | 81,5 l |
| Length: | 134 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 32,40 kg |
| Weight Net: | 30,12 kg |
| Volume per package: | 85,3 l |
| Length: | 45 cm |
| Width: | 41 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 0,75 kg |
| Weight Net: | 0,70 kg |
| Volume per package: | 16,6 l |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 44 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight Gross: | 1,98 kg |
| Weight Net: | 1,58 kg |
| Volume per package: | 38,5 l |
| Length: | 41 cm |
| Width: | 23 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,41 kg |
| Weight Net: | 1,07 kg |
| Volume per package: | 5,1 l |
Article no 096.113.98
| Article no | 096.113.98 |
Article no 096.113.98
| Width: | 130 cm |
| Depth: | 64 cm |
| Height: | 219 cm |
| Knob ENERYDA | |
| Article no: | 003.475.10 |
| Packages: | 3 |
| Length: | 12 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,06 kg |
| Weight Net: | 0,04 kg |
| Volume per package: | 0,4 l |
| Kitchenette ÖNNERUP | |
| Article no: | 005.002.86 |
| Packages: | 4 |
| package 1 | |
| Length: | 134 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 32,40 kg |
| Weight Net: | 30,88 kg |
| Volume per package: | 63,0 l |
| package 2 | |
| Length: | 134 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 37,35 kg |
| Weight Net: | 34,62 kg |
| Volume per package: | 85,3 l |
| package 3 | |
| Length: | 135 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 29,95 kg |
| Weight Net: | 27,52 kg |
| Volume per package: | 81,5 l |
| package 4 | |
| Length: | 134 cm |
| Width: | 67 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 32,40 kg |
| Weight Net: | 30,12 kg |
| Volume per package: | 85,3 l |
| Water trap/strainer 1 bowl LILLVIKEN | |
| Article no: | 103.115.39 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 45 cm |
| Width: | 41 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 0,75 kg |
| Weight Net: | 0,70 kg |
| Volume per package: | 16,6 l |
| Single-bowl inset sink FYNDIG | |
| Article no: | 902.021.26 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 44 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight Gross: | 1,98 kg |
| Weight Net: | 1,58 kg |
| Volume per package: | 38,5 l |
| Mixer tap single side lever SALLSJÖN | |
| Article no: | 906.020.25 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 41 cm |
| Width: | 23 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,41 kg |
| Weight Net: | 1,07 kg |
| Volume per package: | 5,1 l |
Find it in the store
10 package(s) total