995,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
UPPDATERA
Organisers might not be top of mind when planning a kitchen – but they should be. They're the secret to smoother cooking and that “everything just works” feeling. UPPDATERA organisers fit in MAXIMERA and KNIVSHULT drawers, with different designs tailored to keep knives safe, spices handy and clutter away. Budget-friendly VARIERA organisers fit almost any drawer – perfect for a tidy-up or quick upgrade. Less mess. Less stress. More joy.
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Dampens sounds and protects drawers and shelves against scratching.
No more slipping and sliding – this mat helps keep everything in place in your drawer or on a shelf.
Article no 505.498.36
1 package(s) total
Wash by hand, max 40°C. Do not bleach. Do not tumble dry. Do not iron. Do not dryclean. Wipe dry with a clean cloth. Wipe clean with a soft cloth dampened in water and a mild non-abrasive washing-up detergent or soap, if necessary. Clean with a vacuum cleaner or wipe with a clean dry cloth.
Can easily be cut/trimmed to the desired size.
| Length: | 50 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 0 cm |
| Weight Gross: | 0,10 kg |
| Weight Net: | 0,10 kg |
| Volume per package: | 0,5 l |
Article no 505.498.36
| Article no | 505.498.36 |
Article no 505.498.36
| Length: | 48 cm |
| Width: | 50 cm |
| Area: | 0,24 m² |
| Package quantity: | 1 pieces |
| Article no: | 505.498.36 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 48 cm |
| Height: | 0 cm |
| Weight Gross: | 0,10 kg |
| Weight Net: | 0,10 kg |
| Volume per package: | 0,5 l |
Find it in the store
1 package(s) total