1.950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
VARIERA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Protects the cabinet in case of leakage and leads the water to the front edge of the shelf or cabinet base, so that you discover the leak immediately.
Easy to wipe clean with a damp towel.
Can be cut to fit the width of the cabinet and around pipes.
Protects against spills and scratches.
Article no 602.819.93
1 package(s) total
Wipe dry with a clean cloth. Wipe clean with a soft cloth dampened in water and a mild non-abrasive washing-up detergent or soap, if necessary.
Seal cuts around pipes with a sealing kit.
| Length: | 76 cm |
| Width: | 57 cm |
| Height: | 0 cm |
| Weight Gross: | 0,35 kg |
| Weight Net: | 0,35 kg |
| Volume per package: | 1,3 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 602.819.93
| Article no | 602.819.93 |
Article no 602.819.93
| Min. width: | 56,0 cm |
| Max. width: | 76,0 cm |
| Min. depth: | 53,0 cm |
| Max. depth: | 57,2 cm |
| Area: | 0,43 m² |
| Article no: | 602.819.93 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 76 cm |
| Width: | 57 cm |
| Height: | 0 cm |
| Weight Gross: | 0,35 kg |
| Weight Net: | 0,35 kg |
| Volume per package: | 1,3 l |
Find it in the store
1 package(s) total