Sorry!
There is not enough stock for your order.
VARIERA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Can be used as practical storage for cutlery, spices or pens.
Width-adjustable for a tailored fit. Fits all IKEA drawers and works with most kitchen drawers on the market.
Smooth surface and rounded corners make cleaning a breeze.
Easy installation and easy to move and adjust as needed.
Article no 596.273.25
2 package(s) total
Wipe clean with a cloth dampened in a mild cleaner. Wipe dry with a clean cloth.
Combines with other UPPDATERA drawer organisers.
| Length: | 47 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,59 kg |
| Weight Net: | 0,59 kg |
| Volume per package: | 7,2 l |
| Length: | 47 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,25 kg |
| Weight Net: | 0,25 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
Article no 596.273.25
| Article no | 596.273.25 |
Article no 596.273.25
| Depth: | 47,2 cm |
| Height: | 5,1 cm |
| Min. width: | 49,9 cm |
| Max. width: | 71,6 cm |
| Cutlery tray VARIERA | |
| Article no: | 106.138.10 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 47 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,59 kg |
| Weight Net: | 0,59 kg |
| Volume per package: | 7,2 l |
| Utensil tray VARIERA | |
| Article no: | 906.138.11 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 47 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,25 kg |
| Weight Net: | 0,25 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
Find it in the store
2 package(s) total