2.450,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
KNIVSHULT
25 25 year guarantee
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
25 year guarantee. Read about the terms in the guarantee brochure.
Push to open; no knobs or handles needed.
Article no 006.050.09
1 package(s) total
Wipe dry with a clean cloth. Wipe clean with a soft cloth dampened in water and a mild non-abrasive washing-up detergent or soap, if necessary.
Combine with any 37 cm depth KNIVSHULT drawer.
| Length: | 54 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,35 kg |
| Weight Net: | 0,28 kg |
| Volume per package: | 1,2 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 006.050.09
| Article no | 006.050.09 |
Article no 006.050.09
| Article no: | 006.050.09 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 54 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,35 kg |
| Weight Net: | 0,28 kg |
| Volume per package: | 1,2 l |
Find it in the store
1 package(s) total