1.350,-/2 pack
Sorry!
There is not enough stock for your order.
NYDALA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
NYDALA knobs and handles add character to your cabinets and drawers whether they blend in with the front’s finish or create a contrast in colour.
Article no 806.414.85
1 package(s) total
Wipe clean with a soft cloth dampened in water and a mild washing-up detergent or soap, if necessary. Wipe dry with a clean cloth.
Suitable for door thickness 16-21 mm.
| Length: | 25 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,12 kg |
| Weight Net: | 0,10 kg |
| Volume per package: | 0,4 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 806.414.85
| Article no | 806.414.85 |
Article no 806.414.85
| Length: | 154 mm |
| Width: | 16 mm |
| Depth: | 25 mm |
| Drilled hole diameter: | 5 mm |
| Hole spacing: | 128 mm |
| Package quantity: | 2 pack |
| Article no: | 806.414.85 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 25 cm |
| Width: | 8 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,12 kg |
| Weight Net: | 0,10 kg |
| Volume per package: | 0,4 l |
Find it in the store
1 package(s) total