895,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
GENNAKER
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 106.132.78
1 package(s) total
Wipe clean with a dry cloth.
Special waste handling may be required. Please contact your local authorities for more information.
| Length: | 14 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,41 kg |
| Weight Net: | 0,37 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 106.132.78
| Article no | 106.132.78 |
Article no 106.132.78
| Base diameter: | 12 cm |
| Height: | 10 cm |
| Article no: | 106.132.78 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 14 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,41 kg |
| Weight Net: | 0,37 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
Find it in the store
1 package(s) total