6.950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
SOLUPPGÅNG
I spend a lot of time outdoors, so my contributions to the SOLUPPGÅNG collection are based on what I’d like to bring with me. The design is stripped down and simple, with a focus on materials and function. Together the products create a whole where you’ll find most of what’s needed for a successful day outdoors. But you can also use them at home, so there’s no need to store them away. Let them be visible and inspire wonderful meals and excursions into the forest and fields!
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The table is lightweight, foldable and approved for outdoor use – perfect to carry under your arm when you want to set the table out in nature!
The table's height is perfect for picnics or outdoor lunches when you often sit a little lower.
Article no 706.212.99
1 package(s) total
Clean: With a mild soapy solution. Wipe dry with a clean and dry cloth. Storing: After the season, store your outdoor furniture indoors, or protected from the elements, and you will help extend its lifetime.
| Length: | 83 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 5,38 kg |
| Weight Net: | 4,57 kg |
| Volume per package: | 26,6 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 706.212.99
| Article no | 706.212.99 |
Article no 706.212.99
| Height: | 42 cm |
| Length: | 82 cm |
| Depth: | 45 cm |
| Article no: | 706.212.99 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 83 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 5,38 kg |
| Weight Net: | 4,57 kg |
| Volume per package: | 26,6 l |
Find it in the store
1 package(s) total