3.490,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
FLODBJÖRK
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
A plastic inner pot makes the flower box waterproof.
Skilled craftspeople have woven the product by hand, so each one is one of a kind
Handwoven plastic rattan looks like natural rattan but is more durable for outdoor use.
Article no 606.120.59
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth.
Suitable for both indoor and outdoor use.
Add clay pebbles at the bottom for drainage.
May be completed with FEJKA artificial potted plants that are lifelike and stay fresh year after year.
| Length: | 54 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight Gross: | 1,01 kg |
| Weight Net: | 1,01 kg |
| Volume per package: | 27,2 l |
Article no 606.120.59
| Article no | 606.120.59 |
Article no 606.120.59
| Height: | 44 cm |
| Length: | 54 cm |
| Width: | 21 cm |
| Article no: | 606.120.59 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 54 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight Gross: | 1,01 kg |
| Weight Net: | 1,01 kg |
| Volume per package: | 27,2 l |
Find it in the store
1 package(s) total