Give your beloved plants a spray and some extra moisture. You can adjust the spray to fit the needs. Use the soft spray for your seedlings or the stronger one to spray away dust and dirt.
395,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
TOMAT
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
You can adjust the water jet from a hard to a soft spray.
Article no 106.119.91
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth.
Should be stored indoors.
| Length: | 26 cm |
| Weight Gross: | 0,07 kg |
| Weight Net: | 0,07 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
| Diameter per package: | 7 cm |
Article no 106.119.91
| Article no | 106.119.91 |
Article no 106.119.91
| Volume: | 35 cl |
| Height: | 25 cm |
| Article no: | 106.119.91 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 26 cm |
| Weight Gross: | 0,07 kg |
| Weight Net: | 0,07 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
| Diameter per package: | 7 cm |
Find it in the store
1 package(s) total