Customize this combination
Sorry!
There is not enough stock for your order.
JÄTTEBO
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 496.077.33
2 package(s) total
| Length: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 1,11 kg |
| Weight Net: | 0,92 kg |
| Volume per package: | 7,8 l |
| Length: | 98 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,65 kg |
| Weight Net: | 13,62 kg |
| Volume per package: | 192,2 l |
Article no 496.077.33
| Article no | 496.077.33 |
Article no 496.077.33
| Depth: | 95 cm |
| Height: | 69 cm |
| Height with legs: | 71 cm |
| Width: | 25 cm |
| Cover for armrest JÄTTEBO | |
| Article no: | 206.222.44 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 1,11 kg |
| Weight Net: | 0,92 kg |
| Volume per package: | 7,8 l |
| Armrest JÄTTEBO | |
| Article no: | 605.289.18 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 98 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,65 kg |
| Weight Net: | 13,62 kg |
| Volume per package: | 192,2 l |
Find it in the store
2 package(s) total