Customize this combination
Sorry!
There is not enough stock for your order.
LILLEHEM
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 996.177.82
16 package(s) total
| Length: | 76 cm |
| Width: | 54 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight Gross: | 6,00 kg |
| Weight Net: | 5,40 kg |
| Volume per package: | 69,8 l |
| Length: | 144 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 23 cm |
| Weight Gross: | 17,70 kg |
| Weight Net: | 14,66 kg |
| Volume per package: | 245,1 l |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,48 kg |
| Weight Net: | 0,36 kg |
| Volume per package: | 2,4 l |
| Length: | 23 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 1,16 kg |
| Weight Net: | 1,10 kg |
| Volume per package: | 1,6 l |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,57 kg |
| Weight Net: | 0,45 kg |
| Volume per package: | 2,9 l |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 38 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 1,00 kg |
| Weight Net: | 0,75 kg |
| Volume per package: | 5,7 l |
| Length: | 74 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 23 cm |
| Weight Gross: | 10,95 kg |
| Weight Net: | 9,09 kg |
| Volume per package: | 125,9 l |
Article no 996.177.82
| Article no | 996.177.82 |
Article no 996.177.82
| Depth: | 76 cm |
| Height: | 73 cm |
| Seat depth: | 60 cm |
| Seat height: | 42 cm |
| Width: | 152 cm |
| Free height under furniture: | 20 cm |
| Frame armrest LILLEHEM | |
| Article no: | 005.184.32 |
| Packages: | 5 |
| Length: | 76 cm |
| Width: | 54 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight Gross: | 6,00 kg |
| Weight Net: | 5,40 kg |
| Volume per package: | 69,8 l |
| 2-seat module frame LILLEHEM | |
| Article no: | 005.194.17 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 144 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 23 cm |
| Weight Gross: | 17,70 kg |
| Weight Net: | 14,66 kg |
| Volume per package: | 245,1 l |
| Cover for armrest LILLEHEM | |
| Article no: | 105.195.96 |
| Packages: | 5 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,48 kg |
| Weight Net: | 0,36 kg |
| Volume per package: | 2,4 l |
| Leg LILLEHEM | |
| Article no: | 405.184.25 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 23 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 1,16 kg |
| Weight Net: | 1,10 kg |
| Volume per package: | 1,6 l |
| Cover for 1-seat module LILLEHEM | |
| Article no: | 605.195.89 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,57 kg |
| Weight Net: | 0,45 kg |
| Volume per package: | 2,9 l |
| Cover for 2-seat module LILLEHEM | |
| Article no: | 605.196.74 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 38 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 1,00 kg |
| Weight Net: | 0,75 kg |
| Volume per package: | 5,7 l |
| 1-seat module frame LILLEHEM | |
| Article no: | 703.501.89 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 74 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 23 cm |
| Weight Gross: | 10,95 kg |
| Weight Net: | 9,09 kg |
| Volume per package: | 125,9 l |
Find it in the store
16 package(s) total