1.490,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
IKEA PS 2026
IKEA PS 2026 wall decorations were born from a desire to turn paper into something three-dimensional. Using simple tools, I experimented until the design took shape. The result is a scalable, joyful creation made to spread happiness.
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The wall decoration makes an exciting eye-catcher in the room.
You can make your home more personal with wall decorations that express your style.
A playful and different wall decoration that looks great throughout the home.
Easy to hang by using the hangers on the back.
Article no 106.227.96
1 package(s) total
Clean with a duster. Wipe clean with a dry cloth.
Comprises: 1 pink wall decoration (height 25 cm (10"), width 25 cm (10")), 1 red wall decoration (height 32 cm (12 1/2"), width 24 cm (9 1/2")), and 1 blue wall decoration (height 26 cm (10 1/4"), width 25 cm (10")).
| Length: | 32 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight Gross: | 0,50 kg |
| Weight Net: | 0,16 kg |
| Volume per package: | 10,1 l |
Article no 106.227.96
| Article no | 106.227.96 |
Article no 106.227.96
| Article no: | 106.227.96 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 32 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight Gross: | 0,50 kg |
| Weight Net: | 0,16 kg |
| Volume per package: | 10,1 l |
Find it in the store
1 package(s) total