595,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
IKEA PS 2026
IKEA PS 2026 wall decorations were born from a desire to turn paper into something three-dimensional. Using simple tools, I experimented until the design took shape. The result is a scalable, joyful creation made to spread happiness.
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The wall decoration makes an exciting eye-catcher in the room.
You can make your home more personal with wall decorations that express your style.
A playful and different wall decoration that looks great throughout the home.
Easy to hang by using the hanger on the back.
Article no 806.227.93
1 package(s) total
Clean with a duster. Wipe clean with a dry cloth.
| Length: | 27 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,18 kg |
| Weight Net: | 0,04 kg |
| Volume per package: | 4,0 l |
Article no 806.227.93
| Article no | 806.227.93 |
Article no 806.227.93
| Depth: | 25 cm |
| Height: | 25 cm |
| Article no: | 806.227.93 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,18 kg |
| Weight Net: | 0,04 kg |
| Volume per package: | 4,0 l |
Find it in the store
1 package(s) total