Small space, big potential! This pull-out desk fits in the tiniest of nooks but expands to give room for all your creative projects and hobbies. Compact when you need it, spacious when you want it!
Sorry!
There is not enough stock for your order.
LÄNGDHOPP / KRYLBO
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Space-saving desk – slides out when you need it, tucks away when you're done.
The smooth glide mechanism makes pulling out and pushing in a breeze.
Front legs with castors ensure effortless movement while keeping your floors scratch-free!
Suitable for computer monitor use when the desk is extended.
Article no 596.173.31
2 package(s) total
| Length: | 95 cm |
| Width: | 41 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight Gross: | 20,88 kg |
| Weight Net: | 19,19 kg |
| Volume per package: | 76,9 l |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 51 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight Gross: | 8,40 kg |
| Weight Net: | 6,58 kg |
| Volume per package: | 73,4 l |
Article no 596.173.31
| Article no | 596.173.31 |
Article no 596.173.31
| Pull-out desk LÄNGDHOPP | |
| Article no: | 305.870.80 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 95 cm |
| Width: | 41 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight Gross: | 20,88 kg |
| Weight Net: | 19,19 kg |
| Volume per package: | 76,9 l |
| Chair KRYLBO | |
| Article no: | 605.667.45 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 51 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight Gross: | 8,40 kg |
| Weight Net: | 6,58 kg |
| Volume per package: | 73,4 l |
Find it in the store
2 package(s) total