LINNMON / OLOV / HELMER
Sorry!
There is not enough stock for your order.
LINNMON / OLOV / HELMER
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 396.209.28
6 package(s) total
| Length: | 100 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight Gross: | 5,10 kg |
| Weight Net: | 5,05 kg |
| Volume per package: | 21,0 l |
| Length: | 58 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,31 kg |
| Weight Net: | 1,28 kg |
| Volume per package: | 4,1 l |
| Length: | 64 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 11,60 kg |
| Weight Net: | 10,47 kg |
| Volume per package: | 19,0 l |
Article no 396.209.28
| Article no | 396.209.28 |
Article no 396.209.28
| Table top LINNMON | |
| Article no: | 002.511.35 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 100 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight Gross: | 5,10 kg |
| Weight Net: | 5,05 kg |
| Volume per package: | 21,0 l |
| Leg, adjustable OLOV | |
| Article no: | 302.643.01 |
| Packages: | 4 |
| Length: | 58 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,31 kg |
| Weight Net: | 1,28 kg |
| Volume per package: | 4,1 l |
| Drawer unit on castors HELMER | |
| Article no: | 706.250.23 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 64 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 11,60 kg |
| Weight Net: | 10,47 kg |
| Volume per package: | 19,0 l |
Find it in the store
6 package(s) total