24.950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
GRÖTÅN
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The table top in solid pine is brushed, stained and lacquered, which provides durability while allowing the material's natural patterns and colour variations to shine through.
The table is robust and stable thanks to the metal underframe with its elegantly designed support structure.
Article no 406.104.24
1 package(s) total
Max. weight: 110 kg.
Only recommended for indoor use.
| Length: | 108 cm |
| Width: | 106 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 16,82 kg |
| Weight Net: | 13,89 kg |
| Volume per package: | 98,6 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 406.104.24
| Article no | 406.104.24 |
Article no 406.104.24
| Diameter: | 105 cm |
| Height: | 75 cm |
| Article no: | 406.104.24 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 108 cm |
| Width: | 106 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 16,82 kg |
| Weight Net: | 13,89 kg |
| Volume per package: | 98,6 l |
Find it in the store
1 package(s) total