Quantity:
-
+
NORDEN / LISABO
A drop-leaf table with comfy chairs is a perfect dining solution when your space requires flexibility. The table top is foldable and the drawers can store napkins and other things you want close at hand.
Sorry!
There is not enough stock for your order.
NORDEN / LISABO
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 793.855.42
6 package(s) total
| Length: | 82 cm |
| Width: | 68 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 5,90 kg |
| Weight Net: | 4,83 kg |
| Volume per package: | 74,7 l |
| Length: | 83 cm |
| Width: | 66 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 26,10 kg |
| Weight Net: | 25,17 kg |
| Volume per package: | 60,3 l |
| Length: | 81 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 21,40 kg |
| Weight Net: | 20,34 kg |
| Volume per package: | 60,4 l |
Article no 793.855.42
| Article no | 793.855.42 |
Article no 793.855.42
| Length: | 89 cm |
| Table min. length: | 26 cm |
| Table max. length: | 152 cm |
| Width: | 80 cm |
| Height: | 74 cm |
| Chair LISABO | |
| Article no: | 604.467.86 |
| Packages: | 4 |
| Length: | 82 cm |
| Width: | 68 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 5,90 kg |
| Weight Net: | 4,83 kg |
| Volume per package: | 74,7 l |
| Gateleg table NORDEN | |
| Article no: | 904.238.87 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 83 cm |
| Width: | 66 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 26,10 kg |
| Weight Net: | 25,17 kg |
| Volume per package: | 60,3 l |
| package 2 | |
| Length: | 81 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 21,40 kg |
| Weight Net: | 20,34 kg |
| Volume per package: | 60,4 l |
Find it in the store
6 package(s) total