101.750,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
TONSTAD / KRYLBO
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 595.967.10
6 package(s) total
Wipe clean with a cloth dampened in a mild cleaner. Wipe dry with a clean cloth. For increased stability, re-tighten the screws about two weeks after assembly and when necessary.
Only recommended for indoor use.
Seats 4-6.
| Length: | 153 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 17,07 kg |
| Weight Net: | 16,13 kg |
| Volume per package: | 40,8 l |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 21,95 kg |
| Weight Net: | 21,04 kg |
| Volume per package: | 41,7 l |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 51 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight Gross: | 8,40 kg |
| Weight Net: | 6,58 kg |
| Volume per package: | 73,4 l |
Article no 595.967.10
| Article no | 595.967.10 |
Article no 595.967.10
| Table min. length: | 140 cm |
| Table max. length: | 196 cm |
| Table width: | 85 cm |
| Table height: | 75 cm |
| Chair width: | 55 cm |
| Chair depth: | 51 cm |
| Chair height: | 75 cm |
| Extendable table TONSTAD | |
| Article no: | 405.938.82 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 153 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 17,07 kg |
| Weight Net: | 16,13 kg |
| Volume per package: | 40,8 l |
| package 2 | |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 21,95 kg |
| Weight Net: | 21,04 kg |
| Volume per package: | 41,7 l |
| Chair KRYLBO | |
| Article no: | 605.667.45 |
| Packages: | 4 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 51 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight Gross: | 8,40 kg |
| Weight Net: | 6,58 kg |
| Volume per package: | 73,4 l |
Find it in the store
6 package(s) total