2.950,-/2 pack
2950
25 year guarantee
2.950,-/2 pack
Sorry!
There is not enough stock for your order.
UTRUSTA
25 25 year guarantee
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
You can easily mount the door front in the right position, because the hinges are adjustable in height, depth and width.
25 year guarantee. Read about the terms in the guarantee brochure.
Article no 806.073.73
1 package(s) total
Wipe dry with a clean cloth. Wipe clean with a soft cloth dampened in water.
Fits METOD corner base cabinet, 128x68 cm.
Fits SEKTION corner base cabinet, 50x26".
Screws included.
| Length: | 26 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 0,25 kg |
| Weight Net: | 0,24 kg |
| Volume per package: | 3,7 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 806.073.73
| Article no | 806.073.73 |
Article no 806.073.73
| Opening angle: | 95 ° |
| Package quantity: | 2 pack |
| Article no: | 806.073.73 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 26 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 0,25 kg |
| Weight Net: | 0,24 kg |
| Volume per package: | 3,7 l |
Find it in the store
1 package(s) total