Quantity:
-
+
UPPDATERA
Open your kitchen drawers and say hello to tidiness and order! These storage solutions help organise your cutlery, knives and kitchen utensils, so you can fully focus on cooking and setting the table.
Sorry!
There is not enough stock for your order.
UPPDATERA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 295.010.54
2 package(s) total
Combines with other UPPDATERA drawer organisers.
Bamboo is a natural material with unique colour variations that add to its charm. These variations may change over time, enhancing its natural character.
| Length: | 52 cm |
| Width: | 51 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 2,08 kg |
| Weight Net: | 1,83 kg |
| Volume per package: | 15,6 l |
| Length: | 51 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,85 kg |
| Weight Net: | 0,72 kg |
| Volume per package: | 6,3 l |
Article no 295.010.54
| Article no | 295.010.54 |
Article no 295.010.54
| Width: | 71,6 cm |
| Depth: | 49,5 cm |
| Height: | 5,6 cm |
| Cutlery tray UPPDATERA | |
| Article no: | 704.331.04 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 51 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 2,08 kg |
| Weight Net: | 1,83 kg |
| Volume per package: | 15,6 l |
| Utensil tray UPPDATERA | |
| Article no: | 704.599.76 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 51 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,85 kg |
| Weight Net: | 0,72 kg |
| Volume per package: | 6,3 l |
Find it in the store
2 package(s) total