29.950,-
29.950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
FÄRJKARL
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The doors close quietly and softly thanks to the integrated soft-closing function.
Behind the doors you can keep your belongings hidden and free from dust.
Movable shelves makes it easy to adapt the space to your storage needs.
The cabinet stands firmly in place – also on uneven floors since it has adjustable feet.
Article no 105.976.07
2 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth. Check regularly that all assembly fastenings are properly tightened and retighten when necessary.
Must be anchored to the wall. Different wall materials require different types of fixing devices. Use fixing devices suitable for the walls in your home, sold separately.
| Length: | 91 cm |
| Width: | 45 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 20,80 kg |
| Weight Net: | 19,72 kg |
| Volume per package: | 44,3 l |
| Length: | 87 cm |
| Width: | 50 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 13,20 kg |
| Weight Net: | 12,47 kg |
| Volume per package: | 38,8 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 105.976.07
| Article no | 105.976.07 |
Article no 105.976.07
| Depth: | 44,5 cm |
| Height: | 115,6 cm |
| Width: | 77,4 cm |
| Article no: | 105.976.07 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 91 cm |
| Width: | 45 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 20,80 kg |
| Weight Net: | 19,72 kg |
| Volume per package: | 44,3 l |
| package 2 | |
| Length: | 87 cm |
| Width: | 50 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 13,20 kg |
| Weight Net: | 12,47 kg |
| Volume per package: | 38,8 l |
Find it in the store
2 package(s) total