550,-/2 pack
Sorry!
There is not enough stock for your order.
ALTARLIDEN
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 306.025.18
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth.
To be completed with ALTARLIDEN wire basket, depth 42 cm.
Dimensioned for LASTARE frame, depth 42 cm.
| Length: | 45 cm |
| Width: | 6 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,35 kg |
| Weight Net: | 0,33 kg |
| Volume per package: | 1,2 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 306.025.18
| Article no | 306.025.18 |
Article no 306.025.18
| System, depth: | 42 cm |
| Package quantity: | 2 pack |
| Article no: | 306.025.18 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 45 cm |
| Width: | 6 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,35 kg |
| Weight Net: | 0,33 kg |
| Volume per package: | 1,2 l |
Find it in the store
1 package(s) total