1.450,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
ALTARLIDEN
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 405.966.87
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth.
| Length: | 74 cm |
| Width: | 56 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight Gross: | 1,64 kg |
| Weight Net: | 1,61 kg |
| Volume per package: | 55,8 l |
Article no 405.966.87
| Article no | 405.966.87 |
Article no 405.966.87
| Width: | 73,8 cm |
| Depth: | 56,0 cm |
| System, width: | 80 cm |
| System, depth: | 62 cm |
| Max. pull-out depth: | 37 cm |
| Article no: | 405.966.87 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 74 cm |
| Width: | 56 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight Gross: | 1,64 kg |
| Weight Net: | 1,61 kg |
| Volume per package: | 55,8 l |
Find it in the store
1 package(s) total