1.050,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
ALTARLIDEN
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 105.966.84
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth.
Available in different widths and depths.
| Length: | 54 cm |
| Width: | 36 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 0,94 kg |
| Weight Net: | 0,93 kg |
| Volume per package: | 25,2 l |
Article no 105.966.84
| Article no | 105.966.84 |
Article no 105.966.84
| Width: | 53,8 cm |
| Depth: | 36,0 cm |
| System, width: | 60 cm |
| System, depth: | 42 cm |
| Max. load: | 10 kg |
| Max. pull-out depth: | 20,5 cm |
| Article no: | 105.966.84 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 54 cm |
| Width: | 36 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 0,94 kg |
| Weight Net: | 0,93 kg |
| Volume per package: | 25,2 l |
Find it in the store
1 package(s) total