950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
ALTARLIDEN
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 505.966.82
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth.
Available in different widths and depths.
The basket holds about 3 pairs of folded trousers or 6 T-shirts.
To be completed with ALTARLIDEN pull-out rail for baskets.
Fits with LASTARE wardrobe system.
| Length: | 36 cm |
| Width: | 34 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 0,67 kg |
| Weight Net: | 0,64 kg |
| Volume per package: | 15,8 l |
Article no 505.966.82
| Article no | 505.966.82 |
Article no 505.966.82
| Width: | 33,8 cm |
| Depth: | 36,0 cm |
| System, width: | 40 cm |
| System, depth: | 42 cm |
| Max. load: | 10 kg |
| Max. pull-out depth: | 20,5 cm |
| Article no: | 505.966.82 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 34 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 0,67 kg |
| Weight Net: | 0,64 kg |
| Volume per package: | 15,8 l |
Find it in the store
1 package(s) total