1.050,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
ALTARLIDEN
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 305.966.83
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth.
Available in different widths and depths.
The basket holds about 4 pairs of folded trousers or 8 T-shirts.
To be completed with ALTARLIDEN pull-out rail for baskets.
Fits with LASTARE wardrobe system.
| Length: | 56 cm |
| Width: | 34 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 0,92 kg |
| Weight Net: | 0,89 kg |
| Volume per package: | 24,6 l |
Article no 305.966.83
| Article no | 305.966.83 |
Article no 305.966.83
| Depth: | 56,0 cm |
| Width: | 33,8 cm |
| System, width: | 40 cm |
| System, depth: | 62 cm |
| Max. load: | 10 kg |
| Max. pull-out depth: | 37 cm |
| Article no: | 305.966.83 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 56 cm |
| Width: | 34 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 0,92 kg |
| Weight Net: | 0,89 kg |
| Volume per package: | 24,6 l |
Find it in the store
1 package(s) total