HJÄLPA interior organizers include rails, baskets, hooks, and shelves, which make the most of the available space and keep things organised.
Sorry!
There is not enough stock for your order.
HJÄLPA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
You get a handy place to hang your bags, bathrobe and accessories on the movable hooks.
Article no 694.283.11
2 package(s) total
Wipe clean with a cloth dampened in a mild cleaner. Wipe dry with a clean cloth.
Fits PLATSA frames 40 cm deep.
Fits with PLATSA storage system.
| Length: | 41 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,26 kg |
| Weight Net: | 0,23 kg |
| Volume per package: | 0,5 l |
| Length: | 13 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,02 kg |
| Weight Net: | 0,02 kg |
| Volume per package: | 0,3 l |
Article no 694.283.11
| Article no | 694.283.11 |
Article no 694.283.11
| Frame, depth: | 40 cm |
| Width: | 53,8 cm |
| Frame, width: | 60 cm |
| Depth: | 36 cm |
| Height: | 13 cm |
| Max. load: | 7 kg |
| Suspension rail HJÄLPA | |
| Article no: | 305.055.22 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 41 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,26 kg |
| Weight Net: | 0,23 kg |
| Volume per package: | 0,5 l |
| Hook HJÄLPA | |
| Article no: | 505.055.16 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 13 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,02 kg |
| Weight Net: | 0,02 kg |
| Volume per package: | 0,3 l |
Find it in the store
2 package(s) total