22.900,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
METOD
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 396.118.96
6 package(s) total
The hinge is adjustable in height, depth and width.
Suspension rail sold separately.
To be completed with legs and plinth, sold separately.
To be completed with METOD suspension rail for mounting the cabinet to the wall.
Colour-matching knob included. Drilling required.
WARNING! Tipping hazard – this product must be securely anchored. Use suitable screws and plugs for your home. If you are uncertain, seek professional advice.
| Length: | 90 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 4,28 kg |
| Weight Net: | 3,97 kg |
| Volume per package: | 8,2 l |
| Length: | 56 cm |
| Width: | 36 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 2,11 kg |
| Weight Net: | 2,02 kg |
| Volume per package: | 24,9 l |
| Length: | 88 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 16,10 kg |
| Weight Net: | 15,32 kg |
| Volume per package: | 33,0 l |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,21 kg |
| Weight Net: | 0,20 kg |
| Volume per package: | 1,1 l |
Article no 396.118.96
| Article no | 396.118.96 |
Article no 396.118.96
| Width: | 40,0 cm |
| Depth: | 61,6 cm |
| Height: | 88,0 cm |
| Frame, depth: | 60,0 cm |
| Frame, height: | 80,0 cm |
| Door TERRSJÖ | |
| Article no: | 106.053.82 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 4,28 kg |
| Weight Net: | 3,97 kg |
| Volume per package: | 8,2 l |
| Wire basket UTRUSTA | |
| Article no: | 802.046.73 |
| Packages: | 3 |
| Length: | 56 cm |
| Width: | 36 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight Gross: | 2,11 kg |
| Weight Net: | 2,02 kg |
| Volume per package: | 24,9 l |
| Base cabinet frame METOD | |
| Article no: | 802.134.32 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 88 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 16,10 kg |
| Weight Net: | 15,32 kg |
| Volume per package: | 33,0 l |
| Hinge w b-in damper for kitchen UTRUSTA | |
| Article no: | 805.248.82 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,21 kg |
| Weight Net: | 0,20 kg |
| Volume per package: | 1,1 l |
Find it in the store
6 package(s) total