Sorry!
There is not enough stock for your order.
UPPDATERA
Makes it easier to keep your cutlery and utensils organised, so you can quickly find what you need in the kitchen drawer and start cooking.
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Makes it easier to keep your cutlery and utensils organised, so you can quickly find what you need in the kitchen drawer and start cooking.
Article no 096.313.77
2 package(s) total
| Length: | 50 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,40 kg |
| Weight Net: | 0,40 kg |
| Volume per package: | 2,9 l |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,66 kg |
| Weight Net: | 0,64 kg |
| Volume per package: | 5,9 l |
Article no 096.313.77
| Article no | 096.313.77 |
Article no 096.313.77
| Width: | 30,0 cm |
| Depth: | 49,5 cm |
| Height: | 5,6 cm |
| Utensil tray UPPDATERA | |
| Article no: | 006.180.97 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,40 kg |
| Weight Net: | 0,40 kg |
| Volume per package: | 2,9 l |
| Utensil tray UPPDATERA | |
| Article no: | 006.181.01 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,66 kg |
| Weight Net: | 0,64 kg |
| Volume per package: | 5,9 l |
Find it in the store
2 package(s) total