Sorry!
There is not enough stock for your order.
UPPDATERA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
The bamboo gives your kitchen a warm and finished expression.
Makes it easier to keep your cutlery and utensils organised, so you can quickly find what you need in the kitchen drawer and start cooking.
May be combined with other UPPDATERA drawer organisers to utilise the full volume in your kitchen drawers.
Article no 296.273.55
3 package(s) total
Wipe clean with a cloth dampened in a mild cleaner. Wipe dry with a clean cloth.
Combines with other UPPDATERA drawer organisers.
| Length: | 50 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,40 kg |
| Weight Net: | 1,24 kg |
| Volume per package: | 9,7 l |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,17 kg |
| Weight Net: | 0,16 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
Article no 296.273.55
| Article no | 296.273.55 |
Article no 296.273.55
| Width: | 516 mm |
| Depth: | 495 mm |
| Height: | 56 mm |
| Cutlery tray UPPDATERA | |
| Article no: | 404.599.73 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,40 kg |
| Weight Net: | 1,24 kg |
| Volume per package: | 9,7 l |
| Spice rack UPPDATERA | |
| Article no: | 506.005.75 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 0,17 kg |
| Weight Net: | 0,16 kg |
| Volume per package: | 1,0 l |
Find it in the store
3 package(s) total