Sorry!
There is not enough stock for your order.
UPPDATERA
Fits perfectly in MAXIMERA drawers, 60 cm wide. For other drawer sizes, combine with other organisers from the UPPDATERA series to make the most of the space.
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Fits perfectly in MAXIMERA drawers, 60 cm wide. For other drawer sizes, combine with other organisers from the UPPDATERA series to make the most of the space.
Article no 796.117.95
2 package(s) total
Combines with other UPPDATERA drawer organisers.
Bamboo is a natural material with unique colour variations that add to its charm. These variations may change over time, enhancing its natural character.
| Length: | 50 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,66 kg |
| Weight Net: | 0,64 kg |
| Volume per package: | 5,9 l |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,40 kg |
| Weight Net: | 1,24 kg |
| Volume per package: | 9,7 l |
Article no 796.117.95
| Article no | 796.117.95 |
Article no 796.117.95
| Width: | 51,6 cm |
| Depth: | 49,5 cm |
| Height: | 5,6 cm |
| Utensil tray UPPDATERA | |
| Article no: | 006.181.01 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,66 kg |
| Weight Net: | 0,64 kg |
| Volume per package: | 5,9 l |
| Cutlery tray UPPDATERA | |
| Article no: | 404.599.73 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 50 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 1,40 kg |
| Weight Net: | 1,24 kg |
| Volume per package: | 9,7 l |
Find it in the store
2 package(s) total