395,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
VARIERA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Can be used as practical storage for cutlery, spices or pens.
Smooth surface and rounded corners make cleaning a breeze.
Use on its own, or pair with the adjustable cutlery tray if you have wider drawers.
Article no 906.138.11
1 package(s) total
Wipe clean with a cloth dampened in a mild cleaner. Wipe dry with a clean cloth.
Combine with other VARIERA drawer organisers with different functions and in different sizes, depending on your needs.
| Length: | 47 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,25 kg |
| Weight Net: | 0,25 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
Article no 906.138.11
| Article no | 906.138.11 |
Article no 906.138.11
| Depth: | 47,2 cm |
| Height: | 5,1 cm |
| Width: | 20,0 cm |
| Article no: | 906.138.11 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 47 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,25 kg |
| Weight Net: | 0,25 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
Find it in the store
1 package(s) total