Sorry!
There is not enough stock for your order.
BÅTSKÄR
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
BÅTSKÄR outdoor kitchen combines the practical and robust functions of a professional restaurant kitchen with the neat lines and stylish details of a regular indoor kitchen.
Article no 596.155.39
4 package(s) total
| Length: | 124 cm |
| Width: | 64 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 27,60 kg |
| Weight Net: | 23,81 kg |
| Volume per package: | 85,2 l |
| Length: | 124 cm |
| Width: | 64 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 26,82 kg |
| Weight Net: | 23,43 kg |
| Volume per package: | 85,0 l |
Article no 596.155.39
| Article no | 596.155.39 |
Article no 596.155.39
| Width: | 120 cm |
| Depth: | 120 cm |
| Height: | 93 cm |
| Closed kitchen unit BÅTSKÄR | |
| Article no: | 906.232.40 |
| Packages: | 4 |
| package 1 | |
| Length: | 124 cm |
| Width: | 64 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 27,60 kg |
| Weight Net: | 23,81 kg |
| Volume per package: | 85,2 l |
| package 2 | |
| Length: | 124 cm |
| Width: | 64 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 26,82 kg |
| Weight Net: | 23,43 kg |
| Volume per package: | 85,0 l |
Find it in the store
4 package(s) total