Customize this combination
359.400,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
JÄTTEBO
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 696.083.45
15 package(s) total
| Length: | 144 cm |
| Width: | 99 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 47,00 kg |
| Weight Net: | 41,32 kg |
| Volume per package: | 638,3 l |
| Length: | 73 cm |
| Width: | 72 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 13,10 kg |
| Weight Net: | 11,14 kg |
| Volume per package: | 141,9 l |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,50 kg |
| Weight Net: | 0,32 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 1,11 kg |
| Weight Net: | 0,92 kg |
| Volume per package: | 7,8 l |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 2,70 kg |
| Weight Net: | 2,55 kg |
| Volume per package: | 20,2 l |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 3,22 kg |
| Weight Net: | 2,81 kg |
| Volume per package: | 23,6 l |
| Length: | 98 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,65 kg |
| Weight Net: | 13,62 kg |
| Volume per package: | 192,2 l |
| Length: | 66 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight Gross: | 1,15 kg |
| Weight Net: | 0,79 kg |
| Volume per package: | 28,7 l |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 30,75 kg |
| Weight Net: | 27,53 kg |
| Volume per package: | 317,3 l |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,05 kg |
| Weight Net: | 13,08 kg |
| Volume per package: | 186,4 l |
Article no 696.083.45
| Article no | 696.083.45 |
Article no 696.083.45
| Width: | 310 cm |
| Depth: | 160 cm |
| Height: | 87 cm |
| Seat depth: | 69 cm |
| Seat height: | 46 cm |
| Armrest width: | 25 cm |
| Chaise longue module, right JÄTTEBO | |
| Article no: | 005.289.35 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 144 cm |
| Width: | 99 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 47,00 kg |
| Weight Net: | 41,32 kg |
| Volume per package: | 638,3 l |
| package 2 | |
| Length: | 73 cm |
| Width: | 72 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 13,10 kg |
| Weight Net: | 11,14 kg |
| Volume per package: | 141,9 l |
| Cover for headrest cushion JÄTTEBO | |
| Article no: | 106.222.54 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,50 kg |
| Weight Net: | 0,32 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
| Cover for armrest JÄTTEBO | |
| Article no: | 206.222.44 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 1,11 kg |
| Weight Net: | 0,92 kg |
| Volume per package: | 7,8 l |
| Cover 1,5-seat module with storage JÄTTEBO | |
| Article no: | 306.222.48 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 2,70 kg |
| Weight Net: | 2,55 kg |
| Volume per package: | 20,2 l |
| Cover chaise longue module, right JÄTTEBO | |
| Article no: | 506.222.52 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight Gross: | 3,22 kg |
| Weight Net: | 2,81 kg |
| Volume per package: | 23,6 l |
| Armrest JÄTTEBO | |
| Article no: | 605.289.18 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 98 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,65 kg |
| Weight Net: | 13,62 kg |
| Volume per package: | 192,2 l |
| Headrest cushion JÄTTEBO | |
| Article no: | 605.395.73 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 66 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight Gross: | 1,15 kg |
| Weight Net: | 0,79 kg |
| Volume per package: | 28,7 l |
| 1,5-seat module with storage JÄTTEBO | |
| Article no: | 705.289.13 |
| Packages: | 4 |
| package 1 | |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 30,75 kg |
| Weight Net: | 27,53 kg |
| Volume per package: | 317,3 l |
| package 2 | |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,05 kg |
| Weight Net: | 13,08 kg |
| Volume per package: | 186,4 l |
Find it in the store
15 package(s) total