Sorry!
There is not enough stock for your order.
LILLESÄTER
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 596.142.95
6 package(s) total
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,47 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,89 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,68 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,54 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| Length: | 111 cm |
| Width: | 70 cm |
| Height: | 47 cm |
| Weight Gross: | 24,00 kg |
| Weight Net: | 21,51 kg |
| Volume per package: | 365,2 l |
Article no 596.142.95
| Article no | 596.142.95 |
Article no 596.142.95
| Depth: | 90 cm |
| Height: | 69 cm |
| Seat depth: | 65 cm |
| Seat height: | 44 cm |
| Width: | 337 cm |
| Armrest height: | 51 cm |
| 3-seat sofa LILLESÄTER | |
| Article no: | 406.190.71 |
| Packages: | 4 |
| package 1 | |
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,47 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| package 2 | |
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,89 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| package 3 | |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,68 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| package 4 | |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,54 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| 1-seat section LILLESÄTER | |
| Article no: | 406.210.45 |
| Packages: | 2 |
| Length: | 111 cm |
| Width: | 70 cm |
| Height: | 47 cm |
| Weight Gross: | 24,00 kg |
| Weight Net: | 21,51 kg |
| Volume per package: | 365,2 l |
Find it in the store
6 package(s) total