4.950,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
BROR
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Add this rail with hooks to BROR wall system to create a complete storage solution in your garage or storage room.
Perfect for hanging various types of garden tools, extension cords, water hoses – or the family’s tennis racquets.
Article no 805.704.21
1 package(s) total
Wipe clean with a soft cloth dampened in water and a mild washing-up detergent or soap, if necessary.
Complete with BROR vertical uprights and BROR suspension rail, sold separately.
| Length: | 86 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 2,75 kg |
| Weight Net: | 2,19 kg |
| Volume per package: | 8,4 l |
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Article no 805.704.21
| Article no | 805.704.21 |
Article no 805.704.21
| Height: | 12 cm |
| Width: | 84 cm |
| Max. load/hook: | 5 kg |
| Depth: | 17 cm |
| Article no: | 805.704.21 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 86 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 2,75 kg |
| Weight Net: | 2,19 kg |
| Volume per package: | 8,4 l |
Find it in the store
1 package(s) total