Sorry!
There is not enough stock for your order.
MAXIMERA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 992.827.41
2 package(s) total
Fits METOD kitchen series.
| Length: | 75 cm |
| Width: | 57 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 8,30 kg |
| Weight Net: | 7,89 kg |
| Volume per package: | 32,8 l |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 4,25 kg |
| Weight Net: | 3,93 kg |
| Volume per package: | 7,5 l |
Article no 992.827.41
| Article no | 992.827.41 |
Article no 992.827.41
| System, height: | 40 cm |
| Frame, width: | 80 cm |
| Frame, depth: | 45 cm |
| Drawer, high MAXIMERA | |
| Article no: | 002.046.29 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 75 cm |
| Width: | 57 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 8,30 kg |
| Weight Net: | 7,89 kg |
| Volume per package: | 32,8 l |
| Drawer front VEDDINGE | |
| Article no: | 502.054.24 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 90 cm |
| Width: | 42 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight Gross: | 4,25 kg |
| Weight Net: | 3,93 kg |
| Volume per package: | 7,5 l |
Find it in the store
2 package(s) total