Customize this combination
JÄTTEBO
2,5-seat mod sofa w chaise longue,
left with headrest/Samsala dark blue
216.600,-
216600
Quantity:
-
+
JÄTTEBO
10 year guarantee
216.600,-
Sorry!
There is not enough stock for your order.
JÄTTEBO
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 996.076.36
10 package(s) total
| Length: | 57 cm |
| Width: | 38 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 2,65 kg |
| Weight Net: | 2,34 kg |
| Volume per package: | 17,4 l |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 38 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 2,26 kg |
| Weight Net: | 1,96 kg |
| Volume per package: | 15,3 l |
| Length: | 98 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,65 kg |
| Weight Net: | 13,62 kg |
| Volume per package: | 192,2 l |
| Length: | 144 cm |
| Width: | 99 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 47,00 kg |
| Weight Net: | 41,32 kg |
| Volume per package: | 631,2 l |
| Length: | 73 cm |
| Width: | 72 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 13,10 kg |
| Weight Net: | 11,14 kg |
| Volume per package: | 139,3 l |
| Length: | 66 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight Gross: | 1,15 kg |
| Weight Net: | 0,79 kg |
| Volume per package: | 28,7 l |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 30,75 kg |
| Weight Net: | 27,53 kg |
| Volume per package: | 317,3 l |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,05 kg |
| Weight Net: | 13,08 kg |
| Volume per package: | 186,4 l |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,41 kg |
| Weight Net: | 0,26 kg |
| Volume per package: | 2,7 l |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 0,93 kg |
| Weight Net: | 0,76 kg |
| Volume per package: | 6,0 l |
Article no 996.076.36
| Article no | 996.076.36 |
Article no 996.076.36
| Width: | 190 cm |
| Depth: | 160 cm |
| Height: | 87 cm |
| Seat depth: | 69 cm |
| Seat height: | 46 cm |
| Armrest width: | 25 cm |
| Cover chaise longue module, left JÄTTEBO | |
| Article no: | 306.221.11 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 38 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 2,65 kg |
| Weight Net: | 2,34 kg |
| Volume per package: | 17,4 l |
| Cover 1,5-seat module with storage JÄTTEBO | |
| Article no: | 506.221.10 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 38 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 2,26 kg |
| Weight Net: | 1,96 kg |
| Volume per package: | 15,3 l |
| Armrest JÄTTEBO | |
| Article no: | 605.289.18 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 98 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,65 kg |
| Weight Net: | 13,62 kg |
| Volume per package: | 192,2 l |
| Chaise longue module, left JÄTTEBO | |
| Article no: | 605.289.23 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 144 cm |
| Width: | 99 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 47,00 kg |
| Weight Net: | 41,32 kg |
| Volume per package: | 631,2 l |
| package 2 | |
| Length: | 73 cm |
| Width: | 72 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 13,10 kg |
| Weight Net: | 11,14 kg |
| Volume per package: | 139,3 l |
| Headrest cushion JÄTTEBO | |
| Article no: | 605.395.73 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 66 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight Gross: | 1,15 kg |
| Weight Net: | 0,79 kg |
| Volume per package: | 28,7 l |
| 1,5-seat module with storage JÄTTEBO | |
| Article no: | 705.289.13 |
| Packages: | 2 |
| package 1 | |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 74 cm |
| Height: | 45 cm |
| Weight Gross: | 30,75 kg |
| Weight Net: | 27,53 kg |
| Volume per package: | 317,3 l |
| package 2 | |
| Length: | 97 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight Gross: | 15,05 kg |
| Weight Net: | 13,08 kg |
| Volume per package: | 186,4 l |
| Cover for headrest cushion JÄTTEBO | |
| Article no: | 706.221.14 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,41 kg |
| Weight Net: | 0,26 kg |
| Volume per package: | 2,7 l |
| Cover for armrest JÄTTEBO | |
| Article no: | 906.221.08 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight Gross: | 0,93 kg |
| Weight Net: | 0,76 kg |
| Volume per package: | 6,0 l |
Find it in the store
10 package(s) total