Sorry!
There is not enough stock for your order.
LILLESÄTER
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Article no 296.142.87
7 package(s) total
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,47 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,89 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,68 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,54 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| Length: | 111 cm |
| Width: | 70 cm |
| Height: | 47 cm |
| Weight Gross: | 24,00 kg |
| Weight Net: | 21,51 kg |
| Volume per package: | 365,2 l |
Article no 296.142.87
| Article no | 296.142.87 |
Article no 296.142.87
| 3-seat sofa LILLESÄTER | |
| Article no: | 306.184.92 |
| Packages: | 4 |
| package 1 | |
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,47 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| package 2 | |
| Length: | 96 cm |
| Width: | 83 cm |
| Height: | 44 cm |
| Weight Gross: | 21,00 kg |
| Weight Net: | 18,89 kg |
| Volume per package: | 348,8 l |
| package 3 | |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,68 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| package 4 | |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 73 cm |
| Height: | 50 cm |
| Weight Gross: | 14,00 kg |
| Weight Net: | 11,54 kg |
| Volume per package: | 395,1 l |
| 1-seat section LILLESÄTER | |
| Article no: | 606.210.49 |
| Packages: | 3 |
| Length: | 111 cm |
| Width: | 70 cm |
| Height: | 47 cm |
| Weight Gross: | 24,00 kg |
| Weight Net: | 21,51 kg |
| Volume per package: | 365,2 l |
Find it in the store
7 package(s) total