795,-/4 pack
Sorry!
There is not enough stock for your order.
BLECKA
Product added to your favorites
Product removed from your favorites
Hooks are a smart way to keep things like keys, clothes and accessories organised.
Just as suitable for jackets and bags in the hallway, teatowels in the kitchen or bathrobes in the bedroom.
With these hooks you easily transform an unused space into a practical storage space for things you want to have close at hand.
Article no 106.409.36
1 package(s) total
Wipe clean with a damp cloth. Wipe dry with a clean cloth.
Different wall materials require different types of fixing devices. Use fixing devices suitable for the walls in your home, sold separately.
Can be fixed with suitable screws/fittings from our TRIXIG series.
Screws for wall mounting sold separately.
WARNING! Falling hazard – to reduce the risk of this product falling down, it must be securely anchored. Use suitable screws and plugs for your home. If you are uncertain, seek professional advice.
| Length: | 11 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,05 kg |
| Weight Net: | 0,04 kg |
| Volume per package: | 0,1 l |
Article no 106.409.36
| Article no | 106.409.36 |
Article no 106.409.36
| Length: | 49 mm |
| Depth: | 25 mm |
| Package quantity: | 4 pack |
| Article no: | 106.409.36 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 11 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight Gross: | 0,05 kg |
| Weight Net: | 0,04 kg |
| Volume per package: | 0,1 l |
Find it in the store
1 package(s) total